LV | EN | RU |

Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika


Lai vietne darbotos pareizi, Jūsu ierīcē tiek saglabāti nelieli datu faili, ko sauc par sīkdatnē. To pašu dara lielākā daļa tīmekļa vietņu.

1. Kas ir sīkdatnes (cookies)?


Sīkdatnes – tas ir neliels teksta elements, kas tiek saglabāts jūsu ierīcē, kad apmeklējat www.smartins.lv. Sīkdatnes ļauj atcerēties un atpazīt Jūs nākamo reizi, kad apmeklējat vietni, nodrošina atsevišķas funkcijas un analizē vietnes apmeklētāju rīcību. Tas viss ļauj izmantot vietni ērtāk un arī mums to padarīt lietotājam draudzīgāku.

2. Kāpēc mēs lietojam sīkdatnes?


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai:

  • nodrošinātu vietnes pamatpakalpojuma funkcijas;
  • padarītu vietni ērtāku lietotājam;
  • apkopotu informāciju par vietnes apmeklēšanu;
  • nodrošinātu piekļuvi sociālajiem tīkliem.

3. Kāda veida sīkdatnes mēs izmantojam?


Tehniskās sīkdatnes: šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai varētu aprēķināt apdrošināšanas produktu cenas un nodrošināt pasūtījumu apstrādi. Bez šīm sīkdatnēm mēs nevaram Jums nodrošināt tos pakalpojumus, kādēļ Jūs apmeklējat www.smartins.lv;

Analītiskās sīkdatnes: šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai labāk saprastu, kā apmeklētājs izmanto vietni, no kurām pārlūkprogrammām tas ienāk un parāda vietnes apmeklētāju statistiku. Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai analizētu lietotāja rīcību, kad tiek pārraidīta reklāma.

Sociālo tīklu sīkdatnes: šo tipu sīkdatnes tiek izmantotas, lai lietotājam būtu iespēja rakstīt atsauksmes mūsu mājaslapā, izmantojot Facebook komentāru funkcionalitāti un dalīties ar www.smartins.lv mājaslapā izvietoto informāciju ar saviem sociālo tīklu draugiem.

Sesijas sīkdatnes ir iestatītas katrai sesijai, t.i. tās glabā līdz pārlūkprogrammas aizvēršanai. Sesijas sīkdatnes netiek saglabātas jūsu ierīcē. Pārējās sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē līdz tās tiek manuāli dzēstas vai līdz to derīguma termiņa beigām, bet ne ilgāk par vienu gadu.

4. Uz kāda pamata mēs izmantojam sīkdatnes?


Tehniskās sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz mūsu likumīgajām interesēm, lai nodrošinātu vietnes un tās pakalpojumu funkcionalitāti.

Analītiskās un sociālo tīklu sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz Jūsu piekrišanu, tāpēc šīs sīkdatnes mēs izmantojam tikai pēc piekrišanas saņemšanas. Tomēr, nepiekrītot šo sīkdatņu lietošanai, dažas vietnes funkcijas var nedarboties vai darboties nepareizi.

5. Kā es varu pārvaldīt savas sīkdatnes?


Sīkdatnes ir iespējams pārvaldīt izdzēst ikvienas pārlūkprogrammas uzstādījumos. Pēc sīkdatņu izdzēšanas ne mēs, ne viena cita mājaslapa, nebūs spējīga saņemt informāciju par lietotāju vai tā veiktajām darbībām. Vairāk noderīgas informācijas par sīkdatnēm meklējiet www.youronlinechoices.com. Tomēr mēs vēlamies brīdināt, ka dažas opcijas būs nepieciešams pielāgot katru reizi, kad apmeklējat vietni, un dažas funkcijas var nedarboties vai darboties nepareizi


Skatiet drukas versiju: šeit

Iepazīsties ar noteikumiem!